Olmaz Dedirtecek Şeyy Uyeols10
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..

Join the forum, it's quick and easy

Olmaz Dedirtecek Şeyy Uyeols10
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olmaz Dedirtecek Şeyy

Olmaz Dedirtecek Şeyy Empty Olmaz Dedirtecek Şeyy

Mesaj tarafından ReD Çarş. Mayıs 12, 2010 11:00 am

Bu olay bursa'da olmus.17 yasinda bir genc kiz aniden ölmüs.Aile perisan olmus ama napsinlar,kizi defnetmisler tabi.Aradan bi kac gün gecmis.Baba kizi rüyasinda görmüs.Kiz sürekli titriyormus ve ''Cok yorgunum baba.yalvaririm üstümü ört'' diyomus.Adam sabah kalktiginda rüya aklina gelince hüngür hüngür aglamis.''Gül gibi evladimi kaybettim, rüyama girecek tabi'' diye düsünmüs.

Karisinin üzülmemesi icin ona bisey söylememis.Ama ertesi gece,sonraki gece,daha sonraki gece hep ayni rüya: ''Cok üsüyorum baba,N'olu üstümü ört''. Baba bir gece yine ayni rüyayi görürken kan te icinde uyanmis. Dayanamamis,karisinin, ''nereye bu saatte'' demesine aldirmadan sokaga firlayip solugu mezarlikta almis.Kizinin mezarina gelince ne görsün? Mezar acik,ve bombos!

Adam ne yaptigini bilmez bir halde mezarlik bekcisinin kulübesine yönelmis.Allahim o an gördügüne yürek dayanmaz.Bekci resmen kiza tecavüz ediyormus! Meger bu assagilik herif,yeni gömülen ölülere bi süre bunu yaparmis..

Kahrollll Pff
ReD
ReD
Forum Kurucusu
Forum Kurucusu

Leader Poınt : 11635

https://pvpserver.1talk.net

- Similar topics