Halley ko açıldı!! Mage server NPLER SIFIRLANDI[{(SAVAŞI 5 DK YE AÇIYORUM)}] Uyeols10
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..

Join the forum, it's quick and easy

Halley ko açıldı!! Mage server NPLER SIFIRLANDI[{(SAVAŞI 5 DK YE AÇIYORUM)}] Uyeols10
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Halley ko açıldı!! Mage server NPLER SIFIRLANDI[{(SAVAŞI 5 DK YE AÇIYORUM)}]

2 posters

Halley ko açıldı!! Mage server NPLER SIFIRLANDI[{(SAVAŞI 5 DK YE AÇIYORUM)}] Empty Halley ko açıldı!! Mage server NPLER SIFIRLANDI[{(SAVAŞI 5 DK YE AÇIYORUM)}]

Mesaj tarafından ReD C.tesi Mayıs 22, 2010 10:55 am

--------------------------------------------------------------------------------

+
----
-Server üstünzüde walkrie ile başlıyorsunuz invertorynzide her şey mevcuttur.

Normal mage db ayrıca bi özelliği yok

SERVERA DB ATILDI KOŞ KAÇIRMA DB ATILAN MAGE SW BULAMAZSIN

IP GÖREİBLMEK İÇİN KONUYA MESAJ ATINIZ
ReD
ReD
Forum Kurucusu
Forum Kurucusu

Leader Poınt : 11635

https://pvpserver.1talk.net

Halley ko açıldı!! Mage server NPLER SIFIRLANDI[{(SAVAŞI 5 DK YE AÇIYORUM)}] Empty Geri: Halley ko açıldı!! Mage server NPLER SIFIRLANDI[{(SAVAŞI 5 DK YE AÇIYORUM)}]

Mesaj tarafından de1lici C.tesi Mayıs 22, 2010 12:07 pm

Teşekkürler++
de1lici
de1lici
Yeni Üye
Yeni Üye

Leader Poınt : 35

Halley ko açıldı!! Mage server NPLER SIFIRLANDI[{(SAVAŞI 5 DK YE AÇIYORUM)}] Empty Geri: Halley ko açıldı!! Mage server NPLER SIFIRLANDI[{(SAVAŞI 5 DK YE AÇIYORUM)}]

Mesaj tarafından ReD C.tesi Mayıs 22, 2010 12:07 pm

Teşekkürler++Teşekkürler+
ReD
ReD
Forum Kurucusu
Forum Kurucusu

Leader Poınt : 11635

https://pvpserver.1talk.net

- Similar topics