Ayyıldız NeTWoRK Uyeols10
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..

Join the forum, it's quick and easy

Ayyıldız NeTWoRK Uyeols10
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ayyıldız NeTWoRK

Ayyıldız NeTWoRK Empty Ayyıldız NeTWoRK

Mesaj tarafından Professional Çarş. Haz. 23, 2010 12:16 pm

Öncelikle Server İp Miz:212.95.40.86

Arkadaşlar Kısaca Bahsedeceğim.Sağda Solda Oynadıklarınız Gibi Bir Zor Database Değildir Cok Emek Sarf Edilerek Yapılmıs Bir Serverdır.

Database Özellikleri

Gereksiz Hiçbir Tablo Bulunmamaktadır.

İtem Trade Kapatma Özelliği Aktiftir.Tableden Ayarlanır GameServer Destekli Olması Lazım

Süresi Bifrost Sistemi Aktiftir.2 Adet Bifrost Vardır.Her Irkınki Ayrıdır NPT Önlemek İçin

Bifrost Sonunda Ultima Teleport Olunur.Monsterlerden Çıkan Fragmentlerden 1 Adet Getirmeniz Gerekir

Bifrostta İtem Grup Sistemi İle Dizilmiştir Droplar 123 Kutular 20-40 İtem Barındırmaktadır (Usko Sistem)

Krowaz Aktiftir.2 Adet Krowaz Bulunur Droplar Grup Olarak Ayarlanmıştır.

Krowazda Yeni Questler Mevcuttur.Krowaz Droplarından Çıkan İtem Karşılığı Krowaz İtemler Alınır

2 Adet Dark Land Mevcuttur.Dark Land Dropları Grup Olarak Ayarlanmıştır.

Ronark Land Base Mevcuttur.Özel Hazırlanmış Mosnterler Sayesinde Basede Pk Zevki Yaşanır

Ronark Land Base Moment Mevcuttur.Kesen Irka 1 Adet Kırmızı Kutu ve 150 NP Vermektedir.

Andream Mevcuttur.Andream'a Yeni Questler Ekledim (+7 Chitin +7 Class İtemleri Gibi)

Andream Towerlerini Başdan Dizdim.Çünkü Diğer Databaselerde Birçok Gereksiz Tower Mevcuttur.

Andream'a Yeni Boss'lar Ekledim.PK Zevki Yaşansın Diye.

Andreamda Monument Mevcuttur Kesen Irka 1 Adet Kırmızı Kutu ve 150 Np Vermektedir.

CSW Savaşını Başdan Düzenledim Sistem Sorunsuz Çalışmaktadır.

CSW Savaşında Monumenti Kesen Clanın Bayrağı Delosa Dikilmektedir.İsteğe Göre Günlük NP Vermektedir.

Ronark Land (Colony Zone) Monument Eklidir.Kesen Userlere 150 Np Vermektedir.

İtem Rental Sorunsuzdur.İtem Rental Scroll Getirerek İstediğiniz İtemi İstediğiniz Fiyata Kiraya Koyabilirsiniz.

Maradonda Başlangıç İtemleri Mevcuttur.Bu İtemler Upgrade Olmaz.NPC ye Satış Fiyatı 1 Coinstir.

Maradon Chaotic Generator Sayesinde Dark Land ve Bifrost İtemlerinizi Rahatça Kırdırabilirsiniz

Maradonda Bifrost Quest Sayesinde Bifrosttan Çıkan Fish vs. İtemlerden İstenilen Sayıda Getirip Karşılığında İtem Alabilirsiniz.

Her Zonede Her Lw Karaktere Göre Questler Mevcuttur.Karşılığında Exp veya İtem Alabilirsiniz.

Border War Eklidir - Ramdon Map Eklidir (8-8 Alım).Fakat Ödül ve Süreli Sistem İçin Destekli GameServer Lazım.

Sorunsuz Lunar War Eklidir.Kazanan Irk Karşı Irkı Kolayca Başabilir.

Dark Lunar War Eklidir.Andream Karakterler İçin Usko Sistem Savaş Yeridir.

Anvilden Upgrade Sistemi Eklidir.Class İtemlerinizi +8 Olarak Getirip Scroll İtem Rebirthliye Bilirsiniz.Rebirth İtemler +21'e Kadar Olup Tümü Upgrade Olmaktadır.

Magic Tabloları Kesinlikle Sorunsuzdur.Yani Tüm Skiller Sorunsuzdur.Herhangi Bir Dengesizlik ve Skill Pasifliği Yoktur.

Oyun İçin NCS Eklidir.NCS Scroll Sayesinde NPC den Karakterlerin İsmini Rahatça Değiştirebilirsiniz.

Herhangi Clan ve Aly Sorunu Yoktur.Clan Güncellemeleri Uskoya Göre NPli Sistemle Güncellenir

Tüm Teleportlar Fixlenmiştir.Dağda Doğma vs. Sorunu Yoktur.

Ekli Olan Zoneler

Andream

Ronark Land Base

Colony Zone

2 Adet Bifrost

2 Adet Krowaz

2 Adet Dark Land

Border Defance War

Chaos Base

Nereids Island

Felankor Lairs

Weapons

Japko Weapons

Korea Ko Weapons

Usko 1705 Weapons

Bifrost Weapons

Usko eslant dungeon itemleri

Rebirth 1705 Weapons

Rebirth High class Weapons

Rebirth Forgetten temple Weapons

Rebirth Bifrost Weapons

Armors

Hero Armor

Legend armors

Valkyrie

Bahamut

Kırmızı chitin

Siyah chitin

Rebirth Sheller

Usko Gm shelleri

Drop Listesi Grup Olduğu İçin Çok Uzun Döküman Oluyordu.Php Üzerinden Görüntülülebilir Drop Listesi Vericeğim Sattığım Arkadaşlara.
Her İtemin Upgradesi Farklıdır Genel Ugradeleri Aşşaya Yazıyorum

İtem Upgrade

+1 = % 95

+2 = % 90

+3 = % 85

+4 = % 80

+5 = % 75

+6 = % 55

+7 = % 35

+8 = % 20

+9 = % 13

+10 = % 6