DİAMON EMPİRE ARDREAM SERVER 7/24 ! Uyeols10
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..

Join the forum, it's quick and easy

DİAMON EMPİRE ARDREAM SERVER 7/24 ! Uyeols10
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DİAMON EMPİRE ARDREAM SERVER 7/24 !

DİAMON EMPİRE ARDREAM SERVER 7/24 ! Empty DİAMON EMPİRE ARDREAM SERVER 7/24 !

Mesaj tarafından agentonur Paz Tem. 11, 2010 4:39 pm

- - SERVER İP0 - -

88 . 255 . 173 . 25

- - - KISACA TANITIYIM - - -

PK ARDREAM Server

- - Başlar Başlamaz Item Üzerinde

- - Skiller Size Kalmış

- - Statlar Verilmiş

- - usko national point sistemi (ölünce 32 öldürünce 32 np geliyor)

- - ardream bilgileri ;

- - notice geçmektedir kişiye özel - -

- - Usko tarzı np sistemi - -

- - Boss'lar atross ve riote'dir black chitin / red chitin çıkmaktadir..

- - BAŞLANGIç ;

- - 59 level

- - (+8) chitin set

- - (+1) takılar

- - (+2) takılar bosslarda (glass - iron belt yoktur)

- - scrollar üzerinizde

- - skiller açık bir şekilde

- - statlar verilmiştir

- - gerekli sundries itemleri hepsi üzerinizdedir (cure , kitap vs vs)

- - Güvenlikler ;

- - Oto Banned

- - Stat Kontrol

- - IP Blocked

- - Her Gün 11,16,19, , ve 22.00 Saatleri arasında Np event vardır kısaca bilgi vereyim.Tıpkı Forgetten temple gibidir ölen maradonda doğar ve ayakta kaldığı sürece summonlar'dan np alır.

- - Savaş Zamanları

- - Savas Zamani Hafta Ici 19:50 (Basmasiz ve 1 Saat) Hafta sonu 16:50 (Basmali ve 1.15 Saat) Delos Savas Zamani çarsamba Gunu Saat 21:00

- - SERVER 5 AYDIR AÇIK ARKADAŞLAR PC'M BOZULMADAN ÖNCE OYNUYORDUM PC ALDIM HALA AÇIK VE DİREK BAŞLADIM CİDDEN ÇOK SARIYOR :) BENDE USER'IM

- - OYUNDAKİ NİCK'İM : aqenTroque yardım isteyen bilmediklerini sormak isteyen arkadaşlar fln hertrlü yardımcı olurum arkadaşlar server'a bekliyorum

- - GÜNLÜK ORTALAMA ÖĞLE'DEN 4'E KADAR 150 170 USER ONLİNE / 6'DAN SONRADA 100 CİVARI..

- - GELEN GELMEYEN HERKEZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM .

- - SERVER İP0 - -

88 . 255 . 173 . 25

agentonur
agentonur
Yeni Üye
Yeni Üye

Leader Poınt : 12