Fallen Lords 7/24 andream pk server yeni açıldı koşş 1.de çok az np var acele edin Uyeols10
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..

Join the forum, it's quick and easy

Fallen Lords 7/24 andream pk server yeni açıldı koşş 1.de çok az np var acele edin Uyeols10
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fallen Lords 7/24 andream pk server yeni açıldı koşş 1.de çok az np var acele edin

Fallen Lords 7/24 andream pk server yeni açıldı koşş 1.de çok az np var acele edin Empty Fallen Lords 7/24 andream pk server yeni açıldı koşş 1.de çok az np var acele edin

Mesaj tarafından NoNaMe Çarş. Tem. 21, 2010 2:52 pm

40 USERDE SAVAŞ OLUCAKTIR SAVAŞ KEYFİNİ YAŞAMAK İSTİYORSANIZ 7/24 ONLİNE
ANDREAM PK SERVERİ SİZİN İÇİN EN UYGUN ADRESTİR

IP:95.168.161.157 95.168.161.157 95.168.161.157 95.168.161.157
95.168.161.157

+8 chitin set başlangıç
+1 takılarla başlangıç
+8 silahlarla başlangıç

Server güzel ve yeni 1.olmak için fazla ugraşmanıza gerek kalmıcak

OYUNA GİRDİGİNİZDE ll4BaDBOYll pm atın clanıma alıyım sizi pm
bulamazsanız emc townda oturuyorum zaten
NoNaMe