[EFES NETWORK][+10Valkryi][Dedicated+Soach][Gunde 3 Savas + Csw][ResimLi][+150 User] Uyeols10
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..

Join the forum, it's quick and easy

[EFES NETWORK][+10Valkryi][Dedicated+Soach][Gunde 3 Savas + Csw][ResimLi][+150 User] Uyeols10
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[EFES NETWORK][+10Valkryi][Dedicated+Soach][Gunde 3 Savas + Csw][ResimLi][+150 User]

[EFES NETWORK][+10Valkryi][Dedicated+Soach][Gunde 3 Savas + Csw][ResimLi][+150 User] Empty [EFES NETWORK][+10Valkryi][Dedicated+Soach][Gunde 3 Savas + Csw][ResimLi][+150 User]

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Tem. 31, 2010 10:11 pm

IP : 109.235.253.34
KOPANEL : EFES NETWORK
Panel suan yapım aşamasındadır.Ancak Siralamaları görebilirsiniz

Biz Kimmiyiz ? Niye mi Server Kuruyoruz?
Ben Cafe Sahibiyim.Adim uğur.6 Yildir Uskoda oynuyordum.Ancak Uskoda dönen dolapları gördükten sonra, Türkleri Nasıl dolandırdıklarını gördükten sonra yani Usko'nun Hfyide, Preyide, Cashide Parayla satmasına rağmen Milyarlarca fiyata gmliği sattığını gördüm.Bununla kalmadı Türklere satmak üzere yabancılara ucuz fiyattan item verdiklerini, Türklerdeki cafecilerdeki çoğu gold barın USKO tarafından satıldığını gördüm.Uskoya küçükte olsa bir darbe için, Türk Knightını dünya çapına yaymak için, Türklerin Para vermeden, ücret ödemeden, Zevkli bir pk atabilmeleri için PK SERVER Kurduk.1 Yıllık Dedicated Ayarladım.Lisanslı Soach Korumamız ve birçok başka koruma programlarımız mevcuttur.
Serverda Hiç bir şekilde satış yoktur.Her Gün Cafeyi Açtıktan sonra ve kapatmaya yakın tüm logları incelerim.Npt olup olmadıgını npt tespit eden programlarla tespit edip gerekli cezayı veririm.TAMAMEN TÜRKLERIN ZEVK ALMASI AMACIYLA KURULMUŞTUR.

Sizde bunu düşünerek Lütfen Birbirinize oyun içinde küfretmeyiniz.Unutmayinki Türk'ün Türk'ten Başka Dostu YOKTUR.

NPT ENGELLEME Programımız mevcuttur.NPT YAPAN KULLANICILAR OTOMATIK BANLANIR
Özellikler

ÖnceLikLe 74 LwL oLarak Başlangıç

Valky Armor SeT Baslar Her Char

* 83 LwL oLmak İçin 9 Worm,

* Full İtem Olarak Başlangıç,

* Guard TowerLar Sorunsuz ÇaLışmaktadır, (1.5 2 K VURUYOR )

* Usko PeLerinLer EkLidir,

* Oto Kayıt'tır,
*
Oto Master'dır,

* 50 KareLi & 50 Karesiz oLamak Üzere 100 Adet Simge EkLidir,

* Castle Siege War Sorunsuzdur,(1. cLan'ın Bayrağı Delos'a AsıLır.)

* Potlar Sınırsızdır,

* Armor & Weapon Enchant Scrollar Çalışmaktadır,

* Magelerin 75 Skilleri Çalışmaktadır,(Defans verir.)

* Oyun İçi KraLLık SeçimLeri Vardır,(King Prize Fixlidir.)

* KraL Para DağıtaßiLir & Üstten Yazı Geçer,

MAGE: NOVA 1.5K VURMAKDADIR Stf 900 1K

Warrior: HELL BLAD SKİLİ (80) 1K VURUYOR

Priest: HELİS (72) 600 VURUYOR

Rogue: Crittal Master 20 SPİKE 3.5K VURUYOR

???Sınırsız Sc.(Seri Scroll Basma Fix)
??? Blood Wormden Teleport Scroll Çıkmaktadir

???Her Gün 12:45 - 17:00 ve 20:00'da Olmak Üzere 3 Savaş
???Savaşlar 45-60 Dakika Sürer
???Haftada Haftada 1 Gün Castle Siege War Savaşı (Delos Clan Savaşi) Çarşamba 18:00'da
??? Cswyi Kazanan Clanın KATILAN Üyelerine 1K NP Hediye Verilir

??? SERVERDA EDIT - NP - GMLIK SATISI YOKTUR.GmLik ALIMIDA YOKTUR

???Atrostan 50 Rioteden 25 Np Gelmektedir

??? Gmler r ile 300 vurmaktadir.
??? Gmlerin boss atma kodu kaldırılmıştır.Hiç boss-canavar atamamaktadir.

??? Panelimizden Istediğiniz Kişinin inventroyuna, Statlarına, Charın Açılış Tarihine kadar tüm ayrıntıları görebilmektesiniz.
??? Her Gün Düzenli olarak Logları Kontrol Etmekteyiz.
??? Serverda Nptyi tespit eden program mevcuttur.Yetkililer olmadanda nptyi engelleyebilmekteyiz.
??? Serverimiz Lisanslı Soach ile korunmaktadir
??? Serverimiz +500 User Kapasitelidir.
??? 1 Yıllık Dedicatedimiz mevcuttur.Uzun Ömürlü bir pk zevkini sizde yaşayin

??? HER CUMA 12:00'DA LEADER POINTLER SIFIRLANIR
??? Usko Still Krallık Seçimi

??? Savaslarda ve Cz Alaninda GUARD Basmak Yasaktir.Cezası 3 Günlük Ban'dir
??? Pazar-Merchant Bug Yasaktir.Cezasi 3 Günlük Ban'dir

Skill

??? Rogue master 20 Skilli aktif.
??? Mage 75 Skilli Aktif.

Fix

???Seri R Fix.
???Savaş Bugu Fix.
???Seri Sc Engelli.
???Stat Bugu Fix.
???Abyys Blessing Fix
???Acid Potion Fix
Anonymous
Misafir
Misafir

[EFES NETWORK][+10Valkryi][Dedicated+Soach][Gunde 3 Savas + Csw][ResimLi][+150 User] Empty Geri: [EFES NETWORK][+10Valkryi][Dedicated+Soach][Gunde 3 Savas + Csw][ResimLi][+150 User]

Mesaj tarafından Masquareid Salı Ağus. 03, 2010 4:01 pm

Tesekürler GüzeL sw
Masquareid
Masquareid
Yeni Üye
Yeni Üye

Leader Poınt : 5

- Similar topics