SIKILDINMI...SENDE KATIL BİZE İŞTE YENİ BİR TEAM YENİBİR EĞLENCE KURULUYOR...Cenabet™  Uyeols10
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..

Join the forum, it's quick and easy

SIKILDINMI...SENDE KATIL BİZE İŞTE YENİ BİR TEAM YENİBİR EĞLENCE KURULUYOR...Cenabet™  Uyeols10
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SIKILDINMI...SENDE KATIL BİZE İŞTE YENİ BİR TEAM YENİBİR EĞLENCE KURULUYOR...Cenabet™

SIKILDINMI...SENDE KATIL BİZE İŞTE YENİ BİR TEAM YENİBİR EĞLENCE KURULUYOR...Cenabet™  Empty SIKILDINMI...SENDE KATIL BİZE İŞTE YENİ BİR TEAM YENİBİR EĞLENCE KURULUYOR...Cenabet™

Mesaj tarafından harun_0080 Çarş. Ağus. 18, 2010 3:28 pm

Arkadaşlar ben bu teamın leaderi olarak görev yapacağım ve herkez eşit durumda kardeşlik ve dostluk icerisinde oyun oynıcak başarılı olmayı garanti ediyorum

Katılma şartlarımız şunlar
--1den fazla karakter oynaya bilme veya 1 karakteri süper derecede oynaya bilme,[mage oynayabilsin]
--+15 yaş üzeri arkdaşlar ,,
--Vent kullanan ve Hopörlör - microfone olanlar

Sizleri sıkmak istemyiroum daha fazla sadece güzel bi yera varmak icin 3 şey isterim

İletişim ::: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

LÜTFEN KATILIMLAR İCİN KONUYU UPLAYALIM ++++++++++++
harun_0080
harun_0080
Yeni Üye
Yeni Üye

Leader Poınt : 74

SIKILDINMI...SENDE KATIL BİZE İŞTE YENİ BİR TEAM YENİBİR EĞLENCE KURULUYOR...Cenabet™  Empty Geri: SIKILDINMI...SENDE KATIL BİZE İŞTE YENİ BİR TEAM YENİBİR EĞLENCE KURULUYOR...Cenabet™

Mesaj tarafından harun_0080 Çarş. Ağus. 18, 2010 3:29 pm

++++++++++++
harun_0080
harun_0080
Yeni Üye
Yeni Üye

Leader Poınt : 74