%100 Krowaz Domination Patch (Dağlar,Usko Npc,Yaratıklar,İtemler) Gel !! Uyeols10
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..

Join the forum, it's quick and easy

%100 Krowaz Domination Patch (Dağlar,Usko Npc,Yaratıklar,İtemler) Gel !! Uyeols10
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

%100 Krowaz Domination Patch (Dağlar,Usko Npc,Yaratıklar,İtemler) Gel !!

%100 Krowaz Domination Patch (Dağlar,Usko Npc,Yaratıklar,İtemler) Gel !! Empty %100 Krowaz Domination Patch (Dağlar,Usko Npc,Yaratıklar,İtemler) Gel !!

Mesaj tarafından ReD Çarş. Ocak 27, 2010 3:25 am

Selamlar

Herkezde Oluşan sorunlar ve Dağları göremiyom , Npc
leri Göremiyom , Canavarlar gözükmüyor Bir Çok oyuncumuzda olduğu gibi
forum genelindede Böyle bi Patch yoktu ( Tam anlamıyla ) Patch
Tamamiyle Sorunsuzdur ve Yüklediğiniz Anda Clientinize Zarar Vermez
Tamamiyle Bir Çok Yeri Düzeltir..

Fazla Konuşmadan Vereyim Buyrun: Krowaz Domination Patch ; [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Eğer
Krowaz Girişte Charınız Tepede Kalıyorsa Veyatta Zones Hataları Alıyor
iseniz; [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yok Bana Sadece Npc Patch Lazım Diyorsanız : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Not: Patchler Hiç Bi Şekilde Clientinize Zarar Vermez !! Tamamiyle Sorunsuz bir Patchdir.
ReD
ReD
Forum Kurucusu
Forum Kurucusu

Leader Poınt : 11635

https://pvpserver.1talk.net

- Similar topics