>>>Hamachi Severa NasiL qiriLir<<< Kesici11 Uyeols10
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..

Join the forum, it's quick and easy

>>>Hamachi Severa NasiL qiriLir<<< Kesici11 Uyeols10
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.
Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıylakullanmak için Üye olabilirsiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

>>>Hamachi Severa NasiL qiriLir<<< Kesici11

>>>Hamachi Severa NasiL qiriLir<<< Kesici11 Empty >>>Hamachi Severa NasiL qiriLir<<< Kesici11

Mesaj tarafından ReD Çarş. Ağus. 25, 2010 10:33 pm

Evet ArkadaşLar Forum Kurucusu PaTRoN Bu Konu yu Açmişti Ama ALintiydi OnunKi Bende SöyLedim ALinti Sevmem Dedim SiL Dedim SiLdi Bende Dendim Açtim ArkadaşLar Okadar Uqraştik

Mc Set DowLand Kendim UpLoad Ettim

Hamachi DowLand Kendim UpLoad Ettim Çok Uzun Sürdü WALLA

Şimdi ArkadaşLar ResimLerLe qörterecegim

Burada KLasöre Çıkartiyoruz

KLasöre Çıkar DedikTen SOnra Şifre qeLecek Şifre
pvpserver.1talk.net

Okuyunuzu KopyaLamayin Lütfen Oyunda Hata Verir ArkadaşLar

Evet ArkadaşLar BiLqisayarima qiriyoruz Sonra C: ye giriyoruz Sonra da Program FiLese qiriyoruz Oradan Metin2_Turkey'E qiriyoruz

Metin2_Turkey'E qiriyoruz Oraya Yapiştiriyoruz ArkadaşLar AnLamadiysaniz Okuyunuzu Okuyun BeLki İyi AnLatama BiLirim Ama Siz Cevap Yazin Ben Size Yardimci Olacagimdir

Evet Yukarada da Yazmiştim ArkadaşLar

Evet ArkadaşLar Resimdede Gördügünüz qibi Yapiniz

Burada Bir Aga BagLanırken Bu qeLiyor Bende Resimde Örnek Verdim ArkadaşLar

Söhbete qiriyoruz Ve Oradan Severin Kurucusu Açik Sa Size Mc Verecek tir Sizde Onu Alip Metin2_Turkeyin İçindeki Mc Ye Yaziyoruz Verdigi SayiLiri qiriyoruz

İnş beqenmişSinizDir Herşey Bana AiiTir WaLLa Zar Zor Sabretim Yani

İYİ FORUMLAR DİLERİZ

DosyaLarin Şifresi Varsa

pvpserver.1talk.net

Yapiniz..!
ReD
ReD
Forum Kurucusu
Forum Kurucusu

Leader Poınt : 11635

https://pvpserver.1talk.net

- Similar topics